+‎38 (067) 794 47 11

Форма замовлення

Форма замовлення

Ваше повідомлення було успішно відправлено

GOOD WOOD це торгова марка, яка об'єднує ряд підприємств в центральних регіонах України: Руськополянський меблевий комбінат, ООО БДП "Явір" і ТОВ "Еталон". Історія підприємства бере свій початок ще у 1927 році, коли декілька підприємців почали розпилювання лісу, встановивши одну лісопильню раму. В 1930-1940 роках було побудовано і обладнано бондарний цех, машинний відділ, розпилювальний цех і цех з обробки деревини. Жодна з довоєнних споруд не збереглася. У 1963 році відбулася спеціалізація з випуску столів та стільців. В 1980 році почалася реконструкція комбінату, яка проводилася силами працюючих на підприємстві. У 1985 році підприємство почало випуск продукції на експорт. На сьогодні GOOD WOOD є одним із лідерів у виробництві стільців та столів, які, незалежно від різноманіття моделей, легко комплектуються в багаточисленні самостійні, але об'єднані одним стилем, обідні групи. Підприємство активно займається ЗЕД та продукція експортується практично в усі країни Європейського союзу (ЄС) і країни СНД .

Сьогодні меблі з дерева представлені на ринку настільки широко, що обрати стільці, столи та інші меблі для дому, офісу, ресторану буває досить складно. При виборі меблів необхідно враховувати декілька факторів:

- Якість. Придбання дешевих столів та стільців може обернутися непередбаченими витратами вже у найближчому майбутньому. До того ж, непрезентабельні меблі навряд чи підніме статус в очах друзів, потенційних клієнтів та партнерів.

- Функціональність. Без сумніву, дерев'яні меблі також повинна відповідати сучасним вимогам до функціональності. Ні для кого не секрет, що продуктивність праці та ефективність роботи персоналу безпосередньо залежить від робочого місця. Морально і фізично застарілі офісні меблі не буде сприяти створенню робочої атмосфери в колективі.

- Зовнішній вигляд. Ще один критерій, на який слід спиратися при виборі меблів для офісу - це дизайн. Сучасні і красиві меблі , створені з урахуванням актуальних вимог до ергономічності, не тільки надихає на працю, але і прекрасно виглядає в інтер'єрі.

- Зручність. Дійсно, в процесі створення робочого простору для персоналу і керівників компанії одна з основних ролей відведена комфорту. Зручні робочі місця дозволяють приділяти увагу виконанню задач в максимальному ступені, не відволікаючись на дрібниці. До того ж, від зручності робочого місця залежить здоров'я персоналу. Відомо, що в багатьох випадках незручні стільці чи столи ставали причиною серйозних негараздів.

- Практичність. Меблі повинні бути розраховані на достатньо інтенсивну експлуатацію. У відмінності від меблів для дому, офісні меблі та меблі для закладів масового відвідування підлягають серйозним щоденним навантаженням. Тому, матеріали, які використовуються для виробництва робочих меблів повинні легко чиститися та відмічатися великою степінню зносостійкості.

Всім переліченим вище критеріям максимально відповідають меблі виробництва GOOD WOOD. На власних виробничих потужностях з використанням сучасних технологій та високоякісних матеріалів компанія виробляє надійну, зручну, практичну і ергономічну меблі, яка з гідністю оцінена споживачами. Всі меблі сертифіковані та відповідають суворим галузевим нормам і забезпечується тривалою гарантією. Поряд з цим, GOOD WOOD пропонує конкурентні ціни на будь-які вироби. Купуючи столи, стільці та інші дерев'яні меблі, Ви віддаєте перевагу оптимальному співвідношенню вартості і якості. Крім того, обираючи меблі, ви завжди зможете розраховувати на професійну допомогу менеджерів.

Контакти

 +38 067 794 47 11

+38 050 436 24 23

goodwood1927@gmail.com